Vimeo

Vimeo dla Web Apps

Serwis video z ambicjami

Vimeo to serwis pozwalający publikować i oglądać klipy wideo. Od konkurencji odróżnia go bardziej ambitna zawartość, minimalistyczny interfejs i ciekawa społeczność użytkowników.Vimeo jest wykorzystywany głownie przez filmowców i innego rodzaju... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wysoka jakość obrazu
  • Bardzo dobra wspólnota użytkowników
  • Skupienie na treści
  • 500MB uploadu za darmo co tydzień

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Vimeo to serwis pozwalający publikować i oglądać klipy wideo. Od konkurencji odróżnia go bardziej ambitna zawartość, minimalistyczny interfejs i ciekawa społeczność użytkowników.

Vimeo jest wykorzystywany głownie przez filmowców i innego rodzaju artystów obrazu, by zaprezentować efekty swojej pracy. Można tutaj znaleźć ogromną ilość etiud, filmów krótkometrażowych o bardzo dużej wartości artystycznej. Przez to baza klipów Vimeo nie jest tak obszerna, ale za to jakość filmów jest bardzo wysoka.

Vimeo posiada wierną i aktywną społeczność użytkowników, którzy wymieniają się doświadczeniami i opiniami na temat swoich prac. Można tutaj liczyć na konstruktywną krytykę, nikt nikogo nie miesza z błotem. Na pochwałę zasługuje interfejs Vimeo. Brak w nim dekoncentrujących elementów rozpraszających uwagę. Jest on bardzo przejrzysty i sprzyja skupieniu się na treści oglądanego wideo.

Jeśli lubisz kino i poszukujesz dobrego zbioru krótkich form filmowych, Vimeo jest dla Ciebie. Ten serwis stawia na jakość, a nie na ilość filmów w nim zamieszczanych.

Najczęściej pobierane Wideo na web-apps

Vimeo

Wypróbuj

Vimeo

Opinie użytkowników o Vimeo

Sponsorowany×